Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FINANCIE: Investori stále dôverujú slovenskému štátnemu dlhuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FINANCIE: Investori stále dôverujú slovenskému štátnemu dlhu
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 22. apríla 2010 10:00
Dátum vydania:Štvrtok 22. apríla 2010 11:32
Popis videa:Dôvera investorov v slovenský štátny dlh je stále vysoká. Podľa šéfa Agentúry pre riadenie dlhu a likvidity (ARDAL) Daniela Bytčánka o tom svedčí aj pondelňajšie upisovanie emisie slovenských 10 ročných benchmarkových štátnych dlhopisov, v rámci ktorého sa dopyt investorov priblížil k úrovni 2 mld. eur. Agentúra nakoniec akceptovala dopyt približne od 125 investorov na úrovni 1,5 mld. eur. Celkový výnos do splatnosti dosiahol pre investorov úroveň 4,054 %. "Dôvera v štátny dlh existuje a my veríme, že bude existovať aj naďalej," konštatoval na štvrtkovej tlačovej besede Bytčánek.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.2MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.