Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

FINANCIE: Španielsko zatiaľ potrebu pomoci podľa Kažimíra nenaznačiloVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FINANCIE: Španielsko zatiaľ potrebu pomoci podľa Kažimíra nenaznačilo
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 10. októbra 2012 10:40
Dátum vydania:Streda 10. októbra 2012 12:18
Popis videa:Španielsko zatiaľ podľa ministra financií Petra Kažimíra nenaznačilo, že by chcelo požiadať o medzinárodnú pomoc. Ako dodal, Španieli chystajú tvrdé opatrenia, za ktoré si od medzinárodných inštitúcií vyslúžili pochvalu. "Španielsko po debate, ktorú som absolvoval v pondelok, nevyslalo minimálne žiadny signál smerom k tomu, že by potrebovali pomoc. Naopak, keby ste počuli ten zoznam daní, čo všetko ide pravicová španielska vláda zdaňovať, tak by ste boli veľmi prekvapení,“ povedal Kažimír.
Súbor a veľkosť:MP4 - 15.9MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.