Video.SITA.sk

Video > Zdravie

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAZdravie

Finančná zbierka Deň narcisov bude v piatok 17. aprílaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Finančná zbierka Deň narcisov bude v piatok 17. apríla
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Utorok 7. apríla 2009 14:30
Dátum vydania:Utorok 7. apríla 2009 17:33
Popis videa:V piatok 17. apríla 2009 sa uskutoční už 13. ročník verejno-prospešnej finančnej zbierky Ligy proti rakovine - Deň narcisov. Do tohtoročného Dňa narcisov sa zapojilo 630 subjektov z celého Slovenska (materské, stredné a základné školy, skautské oddiely, mestské a obecné úrady, záujmové organizácie, zdravotnícke inštitúcie a ďalšie právnické osoby). Už tradične budú dobrovoľníci Ligy proti rakovine označení identifikátormi, ktoré patria k jednému zo zabezpečovacích prvkov zbierky, vďaka ktorým sú praví dobrovoľníci jednoznačne identifikovateľní a rozpoznateľní
Súbor a veľkosť:WMV - 34.31MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.