Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Francúzsko ochromil generálny štrajkVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Francúzsko ochromil generálny štrajk
Miesto natočenia:Francúzsko
Dátum natočenia:Štvrtok 19. marca 2009 10:00
Dátum vydania:Štvrtok 19. marca 2009 10:29
Popis videa:Francúzsko čelí ďalšiemu celonárodnému štrajku. Je to už druhý protest v uliciach proti politike vlády počas ekonomickej krízy za uplynulé dva mesiace. Na akcii koncom januára sa zúčastnilo vyše milióna Francúzov, ktorí žiadali od vlády prezidenta Nicolasa Sarkozyho ochranu pracovných miest a spotrebiteľov. Francúzsky odborový zväz očakáva aj tentoraz vysokú účasť. Do štrajku sa zapája nielen verejná správa, ale aj železničné spoločnosti, aerolínie, pošta, energetické firmy, ale aj súkromná sféra - banky, automobilky, a dokonca aj novinári.
Súbor a veľkosť:WMV - 12.9MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.