Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Fritzl sa ku všetkému priznal!VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Fritzl sa ku všetkému priznal!
Miesto natočenia:Rakúsko
Dátum natočenia:Streda 18. marca 2009 13:00
Dátum vydania:Streda 18. marca 2009 13:51
Popis videa:Dôkazové konanie v procese s Josefom Fritzlom, ktorý čelí žalobe z trestných činov incestu, opakovaného znásilňovania, väznenia, nátlaku, zotročovania a vraždy, dnes ukončili. Na úvod pojednávania sa obžalovaný úplne nečakane priznal k spáchaniu všetkých v spisoch obsiahnutých trestných činov, teda aj k vražde z nedbalosti a zotročovaniu – dvom bodom žaloby, v ktorých sa ešte v pondelok vyhlásil za nevinného. Po nečakanom priznaní sa predsedajúca Josefa Fritzla opýtala na dôvod jeho rozhodnutia. Ten odpovedal, že postoj zmenil po tom, ako na súde premietli videozáznam výsluchu jeho dcéry Elisabeth.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.38MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.