Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Ftáčnik oficiálne oznámil kandidatúru na primátora BratislavyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Ftáčnik oficiálne oznámil kandidatúru na primátora Bratislavy
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 21. apríla 2010 11:57
Dátum vydania:Streda 21. apríla 2010 12:47
Popis videa:Starosta mestskej časti Bratislava - Petržalka Milan Ftáčnik dnes oficiálne oznámil svoju kandidatúru na post primátora Bratislavy. Urobil tak symbolicky o 11:57 na nádvorí primaciálneho paláca v Bratislave. Bratislava potrebuje podľa Ftáčnika zmenu. "Osem rokov sa rozhoduje za zatvorenými dverami, osem rokov sa rozhoduje poza chrbát obyvateľov. Veci fungujú tak, že ľudia majú pocit, že sa rozhoduje v záujme investorov a developerov a nie v záujme verejnosti," dodal Ftáčnik.
Súbor a veľkosť:WMV - 27.08MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.