Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

FUTBAL: Anketa Pravdy a SFZ - Stanislav Šesták 3. miestoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FUTBAL: Anketa Pravdy a SFZ - Stanislav Šesták 3. miesto
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Štvrtok 26. marca 2009 22:00
Dátum vydania:Piatok 27. marca 2009 01:27
Popis videa:Stanislav Šesták (3. miesto): "Som veľmi rád, pretože minulý rok som bol štvrtý a teraz je z toho krásna bronzová priečka. Musím poďakovať všetkým, ktorí hlasovali v tejto ankete. Dúfam, že sa mi takto bude dariť aj ďalej. Určite bude na budúci rok veľmi ťažké obhájiť 3. miesto, ale pokúsim sa o to. Keď som v zápase s Poľskom strelil dva góly, boli to pre mňa najkrajšie pocity v mojej futbalovej kariére. Teraz tu stojím, trasiem sa a som nervózny ako malý chlapec."
Súbor a veľkosť:WMV - 32.17MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.