Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Gašparovič poprel svoje slová z videozáznamu v KošiciachVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Gašparovič poprel svoje slová z videozáznamu v Košiciach
Miesto natočenia:Bratislava, Košice
Dátum natočenia:Utorok 31. marca 2009 17:00
Dátum vydania:Utorok 31. marca 2009 18:07
Popis videa:Prezident SR Ivan Gašparovič poprel, že by v Košiciach na stretnutí s členmi a priaznivcami Smeru-SD z košického regiónu minulý týždeň v stredu povedal, že "výsledok prezidentských volieb bude dôležitý pre budúcnosť politickej strany Smer" a tiež slová, že je prakticky členom tejto strany. "Určite to nie je pravda. To je určite nie pravda, kde by som ...," odpovedal prezident na otázku redaktora agentúry SITA po nakrúcaní relácie TV Joj De Facto.
Súbor a veľkosť:WMV - 13.28MB
Autor videa:Richard Kramarik, Neznámy
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.