Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

GAŠPAROVIČ: Prezident poslancom poradil, ako riadiť štátVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:GAŠPAROVIČ: Prezident poslancom poradil, ako riadiť štát
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 4. apríla 2012 16:00
Dátum vydania:Streda 4. apríla 2012 16:56
Popis videa:Prezident Ivan Gašparovič novozvoleným poslancom v parlamente pripomenul povinnosti vyplývajúce z ich postavenia a pokúsil sa pomenovať problémy súčasného Slovenska. „Vaše miesta v týchto laviciach sú skúškou dôvery občanov vo vašu osobnú zodpovednosť, ale aj skúškou zodpovednosti politických subjektov zastúpených v parlamente,“ povedal dnes Gašparovič počas vystúpenia na ustanovujúcej schôdzi parlamentu. Parlamentná pôda podľa hlavy štátu stelesňuje základy právneho štátu, pričom v šiestom volebnom období to budú práve oni, kto ponesie zodpovednosť za ústavnosť a zákonnosť. Dodal, že oceňuje angažovanosť občanov, ktorí razantne nastavili požiadavky na smerovanie vecí verejných, ale aj spoločenského a politického života.
Súbor a veľkosť:MP4 - 9.58MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.