Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Gašparovič sa ponáhľal sledovať futbal, Radičová sľúbila prechádzku svojmu psoviVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Gašparovič sa ponáhľal sledovať futbal, Radičová sľúbila prechádzku svojmu psovi
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 1. apríla 2009 23:00
Dátum vydania:Streda 1. apríla 2009 23:58
Popis videa:Po skončení diskusnej relácie v televízii Markíza obaja kandidáti na post hlavy štátu upozornili novinárov, ktorí im chceli položiť otázky, že sa začína futbalový zápas medzi Českou republikou a Slovenskom. "Chcem fandiť slovenským fotbalistom, aby konečne zvíťazili," povedal Gašparovič. Končiacu sa kampaň pred druhým kolom volieb nechcel hodnotiť, nechal to na občanov. Podľa Ivety Radičovej táto časť kampane nebola "fér", lebo počas nej bola osočovaná inzerciou a spomenula aj prípad falošných letákov.
Súbor a veľkosť:WMV - 33.9MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.