Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Glen Hanlon sa stal oficiálne trénerom slovenskej hokejovej reprezentácieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Glen Hanlon sa stal oficiálne trénerom slovenskej hokejovej reprezentácie
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 24. marca 2010 14:00
Dátum vydania:Streda 24. marca 2010 15:05
Popis videa:Novým trénerom slovenskej hokejovej reprezentácie sa v stredu oficiálne stal Kanaďan Glen Hanlon. S predstaviteľmi Slovenského zväzu ľadového hokeja podpísal štvorročnú zmluvu na obdobie do skončenia zimných olympijských hier 2014 v Soči. Hanlon povedie Slovensko už na svetovom šampionáte 2010 v Nemecku. Realizačný tím i asistenti František Hossa a Ľubomír Pokovič ostávajú vo svojich funkciách.Národný tím SR bude mať prvýkrát na svojej lavičke cudzinca. Hanlon na poste reprezentačného kouča strieda Jána Filca, ktorý svoj odchod naznačoval už po zimných olympijských hrách vo Vancouveri, kde Slováci skončili štvrtí.Glen Hanlon je od pondelka na Slovensku. Nového kouča najskôr v stredu predpoludním schválil výkonný výbor Slovenského zväzu ľadového hokeja a následne ho predstavili na oficiálnej tlačovej besede v Bratislave.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.01MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.