Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITA



Slovensko

GLVÁČ: MOKYS zváži v právnej aj ekonomickej rovine



VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:GLVÁČ: MOKYS zváži v právnej aj ekonomickej rovine
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 13. apríla 2012 12:00
Dátum vydania:Nedeľa 15. apríla 2012 08:09
Popis videa:O budúcnosti mobilného komunikačného systému MOKYS, ktorý má autá nevhodné na prepravu a nekompatibilné vysielačky, rozhodne výsledok posudzovania právnej a ekonomickej stránky projektu. Pred tým teraz stojí nové vedenie ministerstva obrany. Na ministra Martina Glváča už čakajú dve kopy dokumentov, ktoré si musí preštudovať. „Poskytnem súčinnosť orgánom činným v trestnom konaní, ktoré to vyšetrujú. Ak tam boli pochybenia, platí - padni komu padni,“ hovorí minister Glváč. Druhou stránkou je manažérsky pohľad na tento
Súbor a veľkosť:MP4 - 17.33MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.