Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

GLVÁČ: Zánik stíhacieho letectva si nemôžeme dovoliťVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:GLVÁČ: Zánik stíhacieho letectva si nemôžeme dovoliť
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 13. apríla 2012 08:00
Dátum vydania:Pondelok 16. apríla 2012 08:44
Popis videa:Vojenské nadzvukového stíhacie letectvo určite zostane zachované aj v tomto volebnom období. Myslí si to nový šéf rezortu obrany Martin Glváč. Minister poukazuje na to, že piloti stíhačiek MiG-29 okrem ochrany domáceho vzdušného priestoru zabezpečujú nad našim územím aj plnenie úloh kolektívnej ochrany Severoatlantickej aliancie NATINADS. "Je to tak pevne ukotvené v medzinárodných štruktúrach, a myslím, že dosahujú tak dobré výsledky, že takýto produkt nesmie zaniknúť, že si to nemôžeme dovoliť," povedal Glváč pre agentúru SITA. Podľa jeho slov je v tomto letectvo výkladnou skriňou armády.
Súbor a veľkosť:MP4 - 6.78MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.