Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

GORILA: Spis bol na úrade boja proti korupcii skartovaný protiprávneVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:GORILA: Spis bol na úrade boja proti korupcii skartovaný protiprávne
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 19. januára 2012 17:00
Dátum vydania:Štvrtok 19. januára 2012 18:12
Popis videa:Spis vyhotovený v rámci akcie Gorila dal protiprávne skartovať Úrad boja proti korupcii pod vedením vtedajšieho riaditeľa úradu Tibora Gašpara v máji 2008. Informoval o tom dnes na tlačovej besede minister vnútra Daniel Lipšic. Spis mal totiž v prípade, že ho polícia už nepotrebuje, putovať podľa zákona späť do SIS. "Nestratili sa, boli úmyselne skartované," zdôraznil minister o dokumentoch v spise. Inšpekcia ministerstva vnútra v súčasnosti preveruje, akým spôsobom došlo k protiprávnemu skartovaniu dokumentu. Gašpar skončil vo funkcii v auguste 2010.
Súbor a veľkosť:MP4 - 17.51MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.