Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Gruzínsko chce novú revolúciuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Gruzínsko chce novú revolúciu
Miesto natočenia:Gruzínsko
Dátum natočenia:Štvrtok 9. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Štvrtok 9. apríla 2009 12:13
Popis videa:V roku 2003 Gruzínnci ružovou revolúciou zhodili prezidenta Eduarda Ševarnadzeho a krajinu začal viesť Michail Saakašvili. Dnes sú však opäť nespokojní a demonštrujú aj za jeho odstúpenie. Dôvodom kritiky je minuloročná vojna s Ruskom. Opozícia navyše prezidentovi vyčíta snahu o vybudovanie autoritárskeho režimu a obmedzovanie slobody tlače. Prezident Saakašviili sa podľa kritikov na míle vzdialil od ideálov ružovej revolúcie a preto musí odísť.
Súbor a veľkosť:WMV - 19.79MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.