Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

HAITI: Na ostrove nie je niečo v poriadku, myslí si don VreckoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:HAITI: Na ostrove nie je niečo v poriadku, myslí si don Vrecko
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 9. apríla 2010 15:00
Dátum vydania:Piatok 9. apríla 2010 15:57
Popis videa:Misionár a saleziánsky kňaz Augustín Vrecko, ktorý pôsobí na Haiti, nechápe, ako mohlo ostrov po cyklónoch napadnúť ďalšie nešťastie v podobe zemetrasenia. Niečo tam nie je v poriadku, vyhlásil don Vrecko. Misionár tvrdí, že zemetrasenie bolo dokonca ešte horšie, ako sa na Slovensku hovorilo. " To si neviete predstaviť - vidíte pekný palác a je na zemi. Prezidentský palác, aj katedrála a tak ďalej. Trvalo to koľko? Dvadsať sekúnd? Čo sme stavali toľko rokov, čím sme sa pýšili, čo sme mysleli, že to je pre slávu človeka, všetko je na zemi," krúti hlavou don Vrecko.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.69MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.