Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Hasiči likvidujú vo Vysokých Tatrách už štvrtý požiarVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Hasiči likvidujú vo Vysokých Tatrách už štvrtý požiar
Miesto natočenia:Vysoké Tatry - Kežmarské Žľaby
Dátum natočenia:Utorok 28. apríla 2009 14:00
Dátum vydania:Utorok 28. apríla 2009 16:32
Popis videa:Už štvrtý požiar za počas troch dní likvidujú hasiči v Poprade. Po požiaroch v Ždiari, Svite a vo Vikartovciach dnes dostali popradskí hasiči hlásenie o lesnom požiari v Kežmarských Žľaboch vo Vysokých Tatrách. Požiar vznikol v N8rodnej prírodnej rezervácii Mokriny. Na likvidáciu požiaru nasadili hasiči všetku dostupnú techniku i ľudí nielen z Poprade, ale aj okolitých okresov, ako aj príslušníkov záchranných brigád zo Žiliny a Humenného. Zo vzduchu hasí požiar vojenský vrtuľník. Riaditeľ Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Kežmarku Erich Lauf nevylučuje ani úmyselné zapaľovanie požiarov.
Súbor a veľkosť:WMV - 30.44MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.