Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

HOKEJ: Hráči Slovana oslavovali zisk titulu v uliciach BratislavyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:HOKEJ: Hráči Slovana oslavovali zisk titulu v uliciach Bratislavy
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 23. apríla 2012 16:00
Dátum vydania:Pondelok 23. apríla 2012 17:08
Popis videa:Hokejisti Slovana Bratislava sa o radosť zo zisku majstrovského titulu podelili v pondelok popoludní aj so svojimi fanúšikmi. Hlavné oslavy ôsmeho prvenstva v najvyššej slovenskej súťaži sa uskutočnili v centre Bratislavy na Primaciálnom námestí. Hráči Slovana začali oslavy spoločným fotografovaním na ľade Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Okrem vedenia klubu na spoločnej majstrovskej fotografii nechýba ani prezident SR Ivan Gašparovič. Celý tím následne v troch autobusoch absolvoval okružnú jazdu s víťaznou trofejou ulicami Bratislavy. Pred 16.00 h zavítal do Primaciálneho paláca, kde slovanistov privítal a prijal primátor metropoly Milan Ftáčnik.
Súbor a veľkosť:MP4 - 19.55MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.