Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

HOKEJ: Majstri sveta z Göteborgu sa stretli po desiatich rokochVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:HOKEJ: Majstri sveta z Göteborgu sa stretli po desiatich rokoch
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Sobota 28. apríla 2012 16:00
Dátum vydania:Sobota 28. apríla 2012 17:16
Popis videa:Hokejoví majstri sveta z Göteborgu 2002 sa po desiatich rokoch stretli opäť v Bratislave. Na spoločnom obede sa zišli 19 hráči z majstrovského kádra a ďalší členovia realizačného tímu, chýbali len Michal Handzuš, Ľuboš Bartečko, Róbert Petrovický, Ladislav Nagy, Ján Lašák, Miroslav Šimonovič a Jozef Stümpel. Aktéri zlatého šampionátu v Göteborgu sa následne presunuli na Zimný štadión Ondreja Nepelu, kde absolvovali autogramiádu s fanúšikmi a následne si pozreli súboj Škoda Cupu medzi Slovenskom a Nemeckom.
Súbor a veľkosť:MP4 - 22.98MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.