Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

HOKEJ: Maskotom MS 2011 vlk Goooly, dostal novú tvárVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:HOKEJ: Maskotom MS 2011 vlk Goooly, dostal novú tvár
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 29. apríla 2010 21:00
Dátum vydania:Štvrtok 29. apríla 2010 21:51
Popis videa:Oficiálnym maskotom hokejových majstrovstiev sveta 2011 v Bratislave a Košiciach bude vlk Goooly. Šedo-bieleho vlka v slovenskom hokejovom drese, ktorý dostal po viacerých diskusiách a pripomienkach najmä od fanúšikov aj novú tvár, slávnostne predstavili a uviedli do sveta rok pred začiatkom šampionátu v bratislavskej Petržalke generálny riaditeľ organizačného výboru Igor Nemeček a riaditeľka rádia Expres Eva Babicová.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.86MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.