Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

HOKEJ-MS: Slováci sa lúčia po štvrťfinálovej drámeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:HOKEJ-MS: Slováci sa lúčia po štvrťfinálovej dráme
Miesto natočenia:Helsinki
Dátum natočenia:Štvrtok 16. mája 2013 22:00
Dátum vydania:Štvrtok 16. mája 2013 23:04
Popis videa:Slovenská hokejová reprezentácia ukončila svoje vystúpenie na 77. majstrovstvách sveta štvrtkovou štvrťfinálovou prehrou 3:4 v Helsinkách s domácim Fínskom a do Štokholmu na vyvrcholenie šampionátu už nepocestuje. Nádej na prvú štvorku vzala Slovákom nevydarená prvá tretina štvrťfinále, ktorú prehrali 0:3. Zverenci Vladimíra Vůjtka síce dokázali v úvode tretej časti hry vyrovnať na 3:3, ale napokon sa radovali domáci Fíni. O ich víťazstve rozhodol v 49. min Aaltonen.
Súbor a veľkosť:MP4 - 15.49MB
Autor videa:Peter Pašuth
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.