Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

HOKEJ: Šatan športovo nezapadol do koncepcie reprezentácie pre ZOH 2014VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:HOKEJ: Šatan športovo nezapadol do koncepcie reprezentácie pre ZOH 2014
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 16. januára 2014 13:00
Dátum vydania:Štvrtok 16. januára 2014 13:54
Popis videa:Členovia realizačného tímu slovenskej hokejovej reprezentácie nemajú dobrý pocit z diskusií o nenominovaní Miroslava Šatana na zimné olympijské hry do Soči 2014. Meno dlhoročného kapitána národného tímu padlo aj na štvrtkovom valnom zhromaždení Slovenského olympijského výboru v Bratislave, na ktorom sa potvrdzovala nominácia výpravy. Šatan má šancu dostať sa do Soči, ale len v prípade vyradenia niektorého z nominovaných hráčov zo zdravotných dôvodov.
Súbor a veľkosť:MP4 - 15.97MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.