Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

HOKEJ: Šatan vyzdvihol Chárov prístup, na Helsinki má pekné spomienkyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:HOKEJ: Šatan vyzdvihol Chárov prístup, na Helsinki má pekné spomienky
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 30. apríla 2012 16:00
Dátum vydania:Utorok 1. mája 2012 15:36
Popis videa:Pozíciu najskúsenejšieho útočníka aj hráča s najvyšším počtom reprezentačných štartov v slovenskej hokejovej reprezentácii bude na tohtoročných majstrovstvách sveta zastávať Miroslav Šatan. Dlhoročný kapitán národného tímu SR v stredu odletí so spoluhráčmi do dejiska svetového šampionátu do známeho prostredia, veď v Helsinkách v Hartwall Arene s kapitánskym "céčkom“ vybojoval s reprezentáciou zatiaľ poslednú medailu pre hokejový výber SR - bronz. "Spomienky na bronzové Helsinki, samozrejme, stále mám. Teraz si ani neviem narýchlo zrátať, koľkí zo súčasného kádra si to pamätajú. Ale teraz to bude úplne iný turnaj, iný hrací model, iné mužstvá. No v miestnej hale sa nám v minulosti celkom darilo. Dúfam, že to bude rovnaké aj tentokrát,“ povedal pred odletom do Fínska 37-ročný krídelník.
Súbor a veľkosť:MP4 - 13.43MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.