Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

HOKEJ: Skalica odvrátila prvý majstrovský mečbal KošícVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:HOKEJ: Skalica odvrátila prvý majstrovský mečbal Košíc
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 6. apríla 2009 18:00
Dátum vydania:Utorok 7. apríla 2009 17:44
Popis videa:Hokejisti HK 36 Skalica zvíťazili v pondelňajšom štvrtom stretnutí finále Slovnaft extraligy 2008/09 na vlastnom ľade nad HC Košice 8:2 a odvrátil prvý majstrovský mečbal "oceliarov". Záhoráci predviedli domácemu publiku svoj najlepší výkon vo finálovej sérii a hokejové dianie zaslúžene za stavu 1:3 z ich pohľadu posunuli opäť do košickej Steel Arény, kde je v stredu 8. apríla od 17.00 h na programe piaty zápas.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.26MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.