Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

HOKEJ: Slovan našiel recept na Hudáčka, vyhrať chce aj v KošiciachVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:HOKEJ: Slovan našiel recept na Hudáčka, vyhrať chce aj v Košiciach
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 21. apríla 2010 18:00
Dátum vydania:Streda 21. apríla 2010 23:09
Popis videa:Hokejisti bratislavského Slovana sa dokázali opäť dostať do hry vo finále Slovnaft extraligy. V stredu v piatom zápase série zdolali na domácom ľade obhajcu HC Košice 4:1 a upravili stav finálovej série na 2:3. Hoci sa "belasým" nevydarila prvá tretina, ktorú prehrali 0:1, a to ešte rozhodcovia neuznali úvodný košický úspech už v 16 sekunde pre malé posunutie Rybárovej bránky, v druhej tretine rozstrieľali súpera 3:0 a v záverečnom dejstve ešte o gól vylepšili svoje skóre.
Súbor a veľkosť:WMV - 41.17MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.