Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

HOKEJ: Vůjtek zostáva trénerom slovenskej reprezentácieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:HOKEJ: Vůjtek zostáva trénerom slovenskej reprezentácie
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 26. februára 2014 13:20
Dátum vydania:Streda 26. februára 2014 14:06
Popis videa:Čech Vladimír Vůjtek zostáva naďalej trénerom slovenskej hokejovej reprezentácie. Spoločne s generálnym manažérom tímu Ottom Sýkorom ponúkli na stredajšom rokovaní výkonného výboru Slovenského zväzu ľadového hokeja svoju rezignáciu, exekutíva ju však neprijala. "Výkonný výbor neprijal ponuku Vladimíra Vůjtka a Otta Sýkoru zložiť funkcie a obaja budú pokračovať vo svojej práci do 31. mája. Pomaly začnú s prípravou na majstrovstvá sveta. Do Bieloruska pôjde realizačný tím v rovnakom zložení, ako bol v Soči,“ povedal prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Igor Nemeček.
Súbor a veľkosť:MP4 - 27.43MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.