Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

HOKEJ-ZOH 2010: Kanaďania oslavovali hokejového zlata bujaroVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:HOKEJ-ZOH 2010: Kanaďania oslavovali hokejového zlata bujaro
Miesto natočenia:CA-VANCOUVER
Dátum natočenia:Pondelok 1. marca 2010 08:00
Dátum vydania:Pondelok 1. marca 2010 09:02
Popis videa:Búrlivými oslavami v celej Kanade po góle hokejového útočníka Sidneyho Crosbyho sa skončilo aj posledné finále na XXI. zimných olympijských hrách v kanadskom Vancouveri. Dlho očakávaný severoamerický boj o zlato v mužskom hokejovom turnaji v dramatickom závere vyvrcholilo výsledkom, ktorý si želal asi každý obyvateľ usporiadateľskej krajiny. Kanaďania zdolali Spojené štáty americké 3:2 po predĺžení. Po rozhodujúcom presnom zásahu Crosbyho sa v krajine javorového listu stali všetky ostatné veci nedôležité, v uliciach sa začalo oslavovať. Červené more domácich fanúšikov v hale Canada Hockey Place sa dočkalo a aj na tribúnach sa začali oslavy "zlatých chlapcov". "Vidieť zaplnenú túto arénu, také množstvo fanúšikov a cítiť vynikajúcu atmosféru, napĺňa každého hráča radosťou a dodáva mu energiu do ďalších reprezentačných zápasov," povedal po zápase autor rozhodujúceho presného zásahu Sidney Crosby. Pred dekoráciou domácich reprezentantov zlatými medailami sa v hľadisku ozývali mohutné pokriky "Cros-by, Cros-by", "Luuuu" a "Can-a-da". "Takúto atmosféru nenájdete na hokeji nikde na svete," poznamenal jeden z fanúšikov neúspešného mužstva USA.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.8MB
Autor videa:Miroslav Antol
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.