Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Hokejová atmosféra na námestiach vo Zvolene, Banskej Bystrici a na kongrese SDKÚ-DSVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Hokejová atmosféra na námestiach vo Zvolene, Banskej Bystrici a na kongrese SDKÚ-DS
Miesto natočenia:Zvolen a B. Bystrica, SR
Dátum natočenia:Sobota 19. mája 2012 19:00
Dátum vydania:Sobota 19. mája 2012 20:44
Popis videa:Atmosféra dnešného semifinálového zápasu slovenských hokejistov na majstrovstvách sveta sa preniesla nielen do slovenských domácností, barov, reštaurácií či námestí, ale aj na kongres strany SDKÚ-DS, ktorá si dnes vo Zvolene zvolila nového predsedu. Ešte pred zápasom viacerí delegáti aj kandidáti na predsedu nezabudli vo svojich prejavoch spomenúť dnešný zápas, ktorý potom skupinky delegátov sledovali na obrazovkách v chodbách aj na terase hotela, ktorý bol dejiskom kongresu. Stovky ľudí tiež povzbudzovali našich hokejových reprezentantov na námestiach vo Zvolene a Banskej Bystrici.
Súbor a veľkosť:MP4 - 26.74MB
Autor videa:Peter Chlebana
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.