Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

I. GAŠPAROVIČ: EÚ musí prijať účinnú legislatívu proti rastu extrémizmuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:I. GAŠPAROVIČ: EÚ musí prijať účinnú legislatívu proti rastu extrémizmu
Miesto natočenia:Bratislava-MZV SR
Dátum natočenia:Utorok 28. apríla 2009 10:00
Dátum vydania:Utorok 28. apríla 2009 11:43
Popis videa:Európska únia (EÚ) musí spoločne čeliť rastúcemu radikalizmu, extrémizmu, neonacizmu a xenofóbii. Prezident Ivan Gašparovič ju dnes na konferencii o zahraničnej politike v Bratislave vyzval, aby prijala v tomto boji aj účinné legislatívne opatrenia. „Tu niet priestoru ani na milimeter tolerancie,“ povedal s tým, že slovenské zákony sú dostatočné.
Súbor a veľkosť:WMV - 14.62MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.