Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

I. Radičová aj I. Gašparovič poslali voličom na rómsky Luník IX párky a ovocieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:I. Radičová aj I. Gašparovič poslali voličom na rómsky Luník IX párky a ovocie
Miesto natočenia:Košice
Dátum natočenia:Sobota 4. apríla 2009 09:00
Dátum vydania:Sobota 4. apríla 2009 09:41
Popis videa:Prezidentskí kandidáti Iveta Radičová aj Ivan Gašparovič poslali rómskym voličom z košického Luníka IX párky, chlieb, ovocie, aby šli voliť. Pre agentpru SITA to uviedol predseda okrskovej volebnej komisie Milan Horvát. UPOZORNENIE: Upozorňujeme odberateľov, že na niektoré správy, ktoré dnes do 22:00 odvysiela agentúra SITA, sa môže vzťahovať moratórium, ktoré upravuje zákon o spôsobe voľby prezidenta. Je na zvážení odberateľov, či do skončenia moratória tieto správy použijú.
Súbor a veľkosť:WMV - 10.75MB
Autor videa:Marián Angelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.