Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

I. Štefanov ostáva vo vláde, nástenkový tender zatiaľ ustálVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:I. Štefanov ostáva vo vláde, nástenkový tender zatiaľ ustál
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Streda 22. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Streda 22. apríla 2009 14:29
Popis videa:Igor Štefanov zostáva ministrom výstavby. V parlamente bolo za jeho odvolanie 61 zo 140 prítomných poslancov, 76 zákonodarcov bolo proti, Tibor Cabaj z ĽS-HZDS nehlasoval, Jozef Halecký z ĽS-HZDS a Darina Gabániová zo Smeru-SD sa zdržali. Na odvolanie ministra bolo potrebných minimálne 76 hlasov. Na hlasovaní chýbal predseda ĽS-HZDS Vladimír Mečiar, ktorý tender označil za klientelizmus ako Brno a Londýn. Opozičným stranám prekáža, že Mariana Januška nahradil na stoličke človek, ktorý je tiež zapletený do 3,6-miliardového tendra. Štefanov je už druhým ministrom, ktorý ustál parlamentné odvolávanie za nástenkový tender. Poslanci v decembri podržali aj jeho predchodcu Januška.
Súbor a veľkosť:WMV - 20.18MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.