Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

IMT Smile a SDT prinesú to najlepšie z hudby a tancaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:IMT Smile a SDT prinesú to najlepšie z hudby a tanca
Miesto natočenia:BA - Heineken Tower Stage
Dátum natočenia:Utorok 21. apríla 2009 17:00
Dátum vydania:Utorok 21. apríla 2009 17:59
Popis videa:Spoločné turné kapely IMT Smile a Slovenského divadla tanca (SDT), ktoré sa začne 28. apríla na bratislavskej scéne Heineken Tower Stage, prinesie podľa choreografa Jána Ďurovčíka to najlepšie zo slovenského tanca a hudby. Ako povedal na dnešnej tlačovej besede autor myšlienky Ďurovčík, IMT Smile si vybral, pretože sú mu blízke texty Ivana Táslera. Choreograf spolu s hudobníkmi pripravili takmer dvojhodinové predstavenie, na ktorom bude miesto aj na improvizáciu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na prekvapenia.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.41MB
Autor videa:Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.