Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

INTERBLUE: Údajné nové vedenie chce naplniť záväzky voči SRVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:INTERBLUE: Údajné nové vedenie chce naplniť záväzky voči SR
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 9. marca 2010 09:30
Dátum vydania:Utorok 9. marca 2010 10:03
Popis videa:Tlačovú konferenciu dnes v Bratislave zorganizovalo údajné nové vedenie spoločnosti Interblue Group Europe AG, nástupcu americkej firmy Interblue Group. Ako vlastník sa predstavil Milan Ružička, ako nový projektový manažér František Jakoubek a ako štatutárna zástupkyňa Natalie Goff. Prví dvaja rozprávali po česky, Goff sa pozdravila v angličtine. Predstavitelia nemali menovky a novinárom nepredložili ani dokumenty, ktoré by ich tvrdenia potvrdzovali. “Spoločnosť si svoje záväzky zo zmluvy plne uvedomuje a je pripravená ich plniť. Zámerom nového vlastníka spoločnosti je preniesť túto obchodnú transakciu do roviny vecného jednania,” konštatoval na tlačovej besede Jakoubek. S predstaviteľmi Ministerstva životného prostredia SR sa majú stretnúť údajne dnes.
Súbor a veľkosť:WMV - 44.56MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.