Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Investor pozastavil búranie PKO do stredyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Investor pozastavil búranie PKO do stredy
Miesto natočenia:BA-PKO
Dátum natočenia:Utorok 14. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Utorok 14. apríla 2009 13:32
Popis videa:Investorská spoločnosť Henbury Development dočasne zastavila búranie bratislavského Parku kultúry a oddychu (PKO) do stredy do 16:00. Novinárov o tom na dnešnom brífingu pred budovou PKO informovali zástupcovia spoločnosti. Dovtedy investor očakáva predĺženie búracieho povolenia, ktoré zatiaľ platí do 19. apríla. Ak ho nezíska, bude pokračovať v búraní. Ak búracie povolenie predĺžia, tak sa podľa primátora Andreja Ďurkovského vytvára niekoľkoročný priestor na riešenie situácie. Oprávnenie predĺžiť povolenie na búranie má bratislavská mestská časť Staré Mesto, primátor aj investor s ňou budú rokovať.
Súbor a veľkosť:WMV - 25.95MB
Autor videa:Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.