Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Ivan Gašparovič a Robert Fico blahoželali k MDŽ, do sály sa však už každý nevošielVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Ivan Gašparovič a Robert Fico blahoželali k MDŽ, do sály sa však už každý nevošiel
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 11. marca 2009 20:00
Dátum vydania:Streda 11. marca 2009 20:06
Popis videa:Politická strana premiéra Roberta Fica SMER-SD pripravila pri príležitosti Medzinárodného dňa žien v bratislavskom Istropolise veľkolepé podujatie. Okrem predsedu Vlády SR na nej nechýbali ani minister vnútra Robert Kaliňák, minister kultúry Marek Maďarič a prezident Ivan Gašparovič. Okrem politikov mohli návštevníci uvidieť v úlohe moderátora Petra Marcina ako aj speváka Roba Kazíka. Strana však aj napriek tomu, že rozoslala množstvo pozvánok nepočítala s takou hojnou účasťou a tak mnohým, prevažne starším návštevníčkam neostávalo nič iné iba odísť alebo si pozrieť podujatie vo foyer.
Súbor a veľkosť:WMV - 27.33MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.