Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Izrael oficiálne poďakoval odstupujúcemu českému premiéroviVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Izrael oficiálne poďakoval odstupujúcemu českému premiérovi
Miesto natočenia:Izrael
Dátum natočenia:Piatok 24. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Piatok 24. apríla 2009 11:47
Popis videa:Izraelský premiér Benjamin Netanjahu oficiálne poďakoval Českej republike – ako predsedajúcej krajine Európskej únie, za ich postoj voči pondelkovému vystúpeniu iránskeho prezidenta Mahmúda Ahmadínedžáda na pôde Organizácie Spojených národov. Predseda izraelskej vlády tak urobil pri príležitosti návštevy končiaceho českého premiéra Mirka Topolánka v židovskom štáte. Český premiér sa však počas návštevy Izraela, stretol okrem premiéra, aj s kontroverzným šéfom izraelskej diplomacie Avigdorom Liebemanom. Ten je, podobne ako Mahmoud Ahmadinedžád, známy rasistickými vyhláseniami. Jeho slovným útokom však čelia Palestínčania.
Súbor a veľkosť:WMV - 13.18MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.