Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

J. CHRBET: Nemám problém odísť z kresla, ak som pochybilVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:J. CHRBET: Nemám problém odísť z kresla, ak som pochybil
Miesto natočenia:Bratislava-Úrad vlády SR
Dátum natočenia:Streda 29. apríla 2009 12:30
Dátum vydania:Streda 29. apríla 2009 14:58
Popis videa:Minister životného prostredia Ján Chrbet bol dnes po rokovaní vlády opäť v centre pozornosti novinárov pre zmluvu o predaji emisií typu AAU spoločnosti Interblue Group. Na otázku, či si myslí, že sa udrží v ministerskom kresle, reagoval Chrbet slovami: "Ja problém odísť z kresla jednoducho nemám, ak som pochybil mám zodpovednosť za všetky úkony, ktoré som previedol a v prípade že to bude vyhodnotené tak, že som porušil transparentnosť, tak samozrejme moja osoba nebude prekážkou, aby bol vháňaný nejaký klin medzi koalíciu".
Súbor a veľkosť:WMV - 17.49MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.