Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

J. Halák už v Zürichu, proti Bielorusku chytať nebudeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:J. Halák už v Zürichu, proti Bielorusku chytať nebude
Miesto natočenia:SWI-ZU
Dátum natočenia:Nedeľa 26. apríla 2009 09:00
Dátum vydania:Nedeľa 26. apríla 2009 13:57
Popis videa:V nedeľu ráno sa k slovenskej hokejovej výprave v dejisku 73. majstrovstiev sveta vo švajčiarskom Klotene pridal brankár Jaroslav Halák. Odchovanec bratislavského hokeja krátko po šiestej hodine ráno pristál na zürišskom letisku, spolu s ním dorazil aj jeho kompletný výstroj. Haláka uvoľnil tím zámorskej hokejovej NHL Montreal Canadiens po vypadnutí v 1. kole play-off Východnej konferencie.
Súbor a veľkosť:WMV - 12.51MB
Autor videa:Peter Pašuth
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.