Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

J. MIKOLAJ: Spolužiak Kováčik vysúťažil zákazku čisto, bez problémovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:J. MIKOLAJ: Spolužiak Kováčik vysúťažil zákazku čisto, bez problémov
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 26. mája 2009 19:00
Dátum vydania:Utorok 26. mája 2009 19:11
Popis videa:Minister školstva Ján Mikolaj odmieta, že firma jeho spolužiaka Mariána Kováčika zarába na eurofondoch vďaka tomu, že sú kamaráti. "Pána Kováčika poznám, chodil do školy do vedľajšej triedy, ale spolužiakov je na ministerstve školstva niekoľko mojich... Aké má podnikateľské aktivity, neviem," povedal Mikolaj na dnešnom mimoriadnom brífingu, na ktorom chcel brániť sporné verejné obstarávania ministerských organizácií. Kováčikova firma Consulting-Education dostala pred vyše rokom zákazku od Academie Istropolitana, ktorá je priamo riadenou organizáciou rezortu.
Súbor a veľkosť:WMV - 48.51MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.