Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

J. SLOTA: Ak by som mal televíziu, redaktori by robili podľa toho, ako ja uznám za vhodnéVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:J. SLOTA: Ak by som mal televíziu, redaktori by robili podľa toho, ako ja uznám za vhodné
Miesto natočenia:Bratislava-Prezidentský palác
Dátum natočenia:Utorok 7. apríla 2009 17:00
Dátum vydania:Utorok 7. apríla 2009 18:39
Popis videa:Ak by som mal televíziu, redaktori by si nemohli robiť, čo by chceli - prezrádza svoje predstavy o spravodajstve predseda SNS Ján Slota. "Prepánajána, keď ja budem vlastniť nejakú televíziu, tak by som sa chcel pozrieť na tých redaktorov, že by oni robili podľa svojho. Budú robiť podľa toho, ako ja uznám za vhodné, keď ich platím. Veď to je logické, na čo by som potom vlastnil to médium. Kvôli čomu, zo špásu?" uviedol Slota.
Súbor a veľkosť:WMV - 6.22MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.