Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

J. SLOTA: Gašparovič je úspech, Orbán hrozba pre SlovenskoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:J. SLOTA: Gašparovič je úspech, Orbán hrozba pre Slovensko
Miesto natočenia:Bratislava-Prezidentský palác
Dátum natočenia:Utorok 7. apríla 2009 17:00
Dátum vydania:Utorok 7. apríla 2009 18:52
Popis videa:Národniari sa prípadných predčasných volieb v Maďarsku obávajú. "Fakt, že človek ako Orbán sa môže stať premiérom Maďarskej republiky vytvára skutočne veľkú hrozbu pre Slovensko," vyhlásil predseda SNS Ján Slota. Slota preto považuje za úspech, že prezidentské voľby vyhral Ivan Gašparovič. Naďalej odmieta, že SNS v prezidentských voľbách hrala maďarskou kartou. Vyťahovanie etnickej karty pripisuje opozičnej prezidentskej kandidátke Ivete Radičovej, ktorej vyčíta, že prijala podporu SMK. Belousovová tvrdí, že poslanci NR SR za SMK, ktorí chodia na zasadnutia Fóra poslancov Karpatskej kotliny sa "de facto podriaďujú maďarskému parlamentu".
Súbor a veľkosť:WMV - 26.59MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.