Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

JADUŠ: Na ochrane krajiny by mohli spolupracovať aj nezamestnaníVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:JADUŠ: Na ochrane krajiny by mohli spolupracovať aj nezamestnaní
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Piatok 9. apríla 2010 11:15
Dátum vydania:Piatok 9. apríla 2010 13:23
Popis videa:Štát v najbližších dvoch až troch rokoch neušetrí finančné prostriedky na zlučovaní ministerstiev. Ak sa zlučovanie zrealizuje efektívne, môže podľa neho v dlhodobom horizonte priniesť prínos pre občanov i krajinu. Jaduš na dnešnej tlačovej besede upozornil aj na potrebu ochrany SR pred povodňami. Nebezpečným následkom prívalových dažďov by sa dalo predchádzať, ak by sa Slovensko vrátilo k ochrane a tvorbe krajiny, čo považuje štátny tajomník za najjednoduchšie riešenie. Na starostlivosti o vodné toky, lúky a krajinu by mohli spolupracovať aj nezamestnaní, myslí si Jaduš.
Súbor a veľkosť:WMV - 35.01MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.