Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Japonskí bubeníci Yamato roztlieskali bratislavskú InchebuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Japonskí bubeníci Yamato roztlieskali bratislavskú Inchebu
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 29. apríla 2010 00:00
Dátum vydania:Štvrtok 29. apríla 2010 00:38
Popis videa:Stredajší večer v bratislavskej Incheba Expo Aréna patril japonským bubeníkom Yamato, ktorí sa do metropoly Slovenska vrátili po dvoch rokoch. Majstri hry na tradičných japonských bubnoch Wadaiko predviedli vyše dvojhodinovú veľkolepú šou. Vystúpením skupina bubeníkov ukončila svetové turné, v rámci ktorého navštívila Mexiko, Austráliu či Maďarsko. Aj napriek tomu, že sú členovia zoskupenia z intenzívneho cestovania už unavení, na samotnej šou pôsobili energicky. Yamato ponúkli plnohodnotné efektné vystúpenie, ktoré na záver diváci ocenili dvojnásobným standing ovation. Nakoniec sa skupina s divákmi rozlúčila pokrikom „Slovensko, Slovensko, heja, heja, Slovensko!“ Počas samotného vystúpenia sa bubeníci divákom prihovárali len neverbálne, posunkami rúk a nôh. Jedným z dôvodov je aj fakt, že takmer vôbec nerozprávajú po anglicky. „To je aj dôvod, prečo neposkytujú rozhovory,“ vysvetlila Zuzana Habodászová z usporiadateľskej agentúry XL Promotion. Zároveň prezradila, že všetci členovia sú veľmi skromní, počas pobytu v Bratislave nemali špeciálne požiadavky, dokonca si aj sami varili.
Súbor a veľkosť:WMV - 26.27MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.