Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Japonsko schválilo rozmiestnenie protiraketovej obranyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Japonsko schválilo rozmiestnenie protiraketovej obrany
Miesto natočenia:Japonsko
Dátum natočenia:Piatok 27. marca 2009 10:00
Dátum vydania:Piatok 27. marca 2009 10:57
Popis videa:Japonské ministerstvo obrany nariadilo rozmiestniť pozemné a námorné protiraketové zariadenia pre prípad, že sa plánovaný štart severokórejskej rakety nevydarí a jej úlomky budú padať na japonské územie. Rada národnej bezpečnosti Japonska schválila predtým nariadenie, ktoré umožňuje ministrovi obrany mobilizovať po prvý raz protiraketový obranný systém. KĽDR nedávno oznámila, že medzi 4. a 8. aprílom vypustí smerom na Japonské more raketu s telekomunikačným satelitom. Soul a Washington však tvrdia, že skutočným zámerom Pchjongjangu je testovať strelu dlhého doletu, ktorá by teoreticky mohla zasiahnuť Aljašku.
Súbor a veľkosť:WMV - 16.8MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.