Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Jozef Stümpel: Záleží len od Žiga, ako sa rozhodneVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Jozef Stümpel: Záleží len od Žiga, ako sa rozhodne
Miesto natočenia:Piešťany-ZŠ
Dátum natočenia:Utorok 7. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Utorok 7. apríla 2009 16:16
Popis videa:Na zraze slovenskej hokejovej reprezentácie sa v utorok v Piešťanoch objavil aj skúsený stredný útočník Jozef Stümpel. Ten počas minulého týždňa absolvoval cestu do zámoria, kde si bol vybaviť súkromné záležitosti a v súčasnosti už zarezáva s ostatnými chalanmi na piešťanskom ľade. "S reprezentáciou som už bol pred asi týždňom. Vyzerá to tentoraz na veľmi dobrú zostavu. Chalani proti Čechom odohrali vynikajúce zápasy," prezradil po príchode Stümpel. Tridsaťšesťročný odchovanec nitrianskeho hokeja však obom triumfom nad Českom neprikladá veľký význam. "Prípravné zápasy nie sú až také rozhodujúce. Je to len príprava, ale určite vleje trochu sebavedomia. Teraz sa treba zohrať a dobre sa pripraviť na majstrovstvá sveta," doplnil dlhoročný hráč zámorskej profiligy, ktorý sa teší na tohtotýždňové stretnutia proti Nórsku (9. a 10. apríla v Skalici a Trenčíne).
Súbor a veľkosť:WMV - 11.1MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.