Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

KALIŇÁK: Lipšic by sa mal Gašparovi ospravedlniťVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KALIŇÁK: Lipšic by sa mal Gašparovi ospravedlniť
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 9. mája 2012 11:30
Dátum vydania:Streda 9. mája 2012 13:38
Popis videa:Exminister vnútra Daniel Lipšic by sa mal podľa súčasného šéfa rezortu Roberta Kaliňáka ospravedlniť budúcemu policajnému prezidentovi Tiborovi Gašparovi za tvrdenie, že skartoval dôležitý dokument, ktorý polícia dostala zo Slovenskej informačnej služby (SIS) a týkal sa Gorily. Protizákonné skartovanie konštatovala ministerská kontrola. „Lipšic by sa mal k tomu postaviť chlapsky a ospravedlniť sa Gašparovi, pretože nikdy nebolo podozrenie z nezákonného konania. Bola otázka, či to nebolo v rozpore s vyhláškou. Národný bezpečnostný úrad (NBÚ) povedal, že to v rozpore nebolo. Všetky veci boli absolútne v poriadku,“ povedal dnes Kaliňák novinárom.
Súbor a veľkosť:MP4 - 11.01MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.