Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Kaliňák obhajoval Poslucha, z funkcie ho chcelo dostať podsvetieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Kaliňák obhajoval Poslucha, z funkcie ho chcelo dostať podsvetie
Miesto natočenia:Bratislava-NR SR
Dátum natočenia:Štvrtok 2. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Štvrtok 2. apríla 2009 13:39
Popis videa:Tisícky akcií riadi každý krajský riaditeľ, „treba k takýmto aktivitám (násilie v rodinách - pozn. red.) pristupovať v mnohých prípadoch razantne,“ takto minister vnútra Robert Kaliňák obhajoval na rokovaní branno-bezpečnostného výboru parlamentu žilinského krajského policajného riaditeľa Františka Poslucha. Inšpekcia MV vyšetruje, či Posluch nezneužil svoje právomoci, keď sa angažoval v prípade novinárky, ktorá nahlásila polícii manželskú potýčku. Prípad sa dostal pred pár dňami do centra pozornosti článkami v niektorých denníkoch, člen výboru Martin Pado ministra Kaliňáka vyzval, aby o prípade podal informácie poslancom. „Je zaujímavé v posledných mesiacoch, že médiá, predovšetkým novinári, pojali za svojich najlepších kamarátov osoby buď trestané, stíhané alebo právoplatne odsúdené a tí sú pre nich relevantnými zdrojmi informácií a tie používajú na svoje články,“ povedal na výbore Kaliňák.
Súbor a veľkosť:WMV - 25.26MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.