Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

KANÍK: Ľudia majú istotu, že sa nebudú mať lepšieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KANÍK: Ľudia majú istotu, že sa nebudú mať lepšie
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 30. apríla 2012 10:20
Dátum vydania:Pondelok 30. apríla 2012 12:02
Popis videa:Podľa predsedu poslaneckého klubu SDKÚ-DS Ľudovíta Kaníka prichádza vláda istoty stagnácie. „Ľudia majú istotu, že sa nebudú mať lepšie,“ vyhlásil. PVV je podľa neho plné antirastových opatrení. „Všetko zaplatia bežní ľudia, ktorí pracujú, cez zvýšené dane, nové dane a súkromné úspory, ktoré sú určené na dôchodok. Každý prispeje každý mesiac vláde nemalou sumou,“ zdôraznil Kaník.
Súbor a veľkosť:MP4 - 15.77MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.