Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

KDH: Fico má strach, že po voľbách nebude zostavovať vláduVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KDH: Fico má strach, že po voľbách nebude zostavovať vládu
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 20. apríla 2010 11:00
Dátum vydania:Utorok 20. apríla 2010 13:30
Popis videa:Čo sa stalo od minulého týždňa, že musel premiér Robert Fico zvolávať na Úrade vlády SR tlačovú besedu k straníckym témam, má Smer-SD nejaké nezverejnené prieskumy preferencií, pýta sa predseda KDH Ján Figeľ. „Smeru sa môže stať, že bude de jure víťazom volieb, ale nie de facto,“ upozornil na tlačovej besede Figeľ. Slovensko bolo už dvakrát svedkom, že ten, kto bol prvý, nebol skutočným víťazom volieb. „Stalo sa tak v roku 1998 aj v roku 2002, bolo to demokratické a slovenské,“ konštatuje Figeľ. KDH preto považuje za víťazov volieb tých, ktorí dokážu zostaviť stabilnú vládu.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.16MB
Autor videa:Marek Lelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.