Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

KDH: Koalícia by mala prestať kradnúťVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KDH: Koalícia by mala prestať kradnúť
Miesto natočenia:Ba
Dátum natočenia:Utorok 5. mája 2009 16:00
Dátum vydania:Utorok 5. mája 2009 16:51
Popis videa:Vládna koalícia by mala podľa predsedu KDH Pavla Hrušovského prestať kradnúť. „Nič jednoduchšie sa nedá vymyslieť. Pre túto koalíciu je to ťažké,“ vyhlásil dnes na tlačovej besede predseda KDH v reakcii na návrh premiéra Roberta Fica odvolať ministra životného prostredia Jána Chrbeta za kauzu s predajom emisií. KDH podľa neho trvá na zverejnení zmluvy, ktorú ministerstvo uzavrelo so súkromnou firmou. „Vtedy sa ukáže, kto stojí za druhou stranou,“ zdôraznil šéf kresťanských demokratov. Zároveň sa opýtal, či je v záujme SNS a vlády tajiť, komu o túto zmluvu išlo.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.44MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.